Najczęściej zadawane pytania

Linia telefoniczna, za pośrednictwem której nasi konsultanci kontaktują się z Klientami, jest linią wychodzącą. Oznacza to, że z powodów technicznych nie można oddzwonić pod numer, z którego dzwonił konsultant. Nie znaczy to jednak, że nie ma z nami kontaktu – wręcz przeciwnie, aby ułatwić Państwu szybki dostęp do właściwych osób, oddzieliliśmy połączenia wychodzące od przychodzących. Nasze numery kontaktowe, pod które należy dzwonić to: 535-996-033 Dział Handlowy 534-668-855 Dział Analiz Numery te zamieszczone są na naszej stronie internetowej, zapisane są w wysyłanych przez nas dokumentach i podawane są przez naszych konsultantów podczas rozmów z Klientami.
 
Zdarza się, że wszyscy nasi konsultanci i analitycy prowadzą w danym momencie rozmowę telefoniczną. Zależy to wyłącznie od ilości dzwoniących Klientów w danej chwili i ma charakter losowy. Dlatego też, jeżeli telefon jest zajęty, bardzo prosimy o wykonanie ponownej próby połączenia za kilka minut
 
Nasz dział analiz pracuje w godz. 8-15. Jeżeli dzwonili Państwo wieczorem, po godz. 16, biuro było nieczynne. Bardzo prosimy o telefon w godzinach pracy naszego biura. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się oddzwonić następnego dnia rano do Klientów, którzy dzwonili do nas wieczorem albo w nocy.
Kurier pobiera z góry opłatę za naszą usługę, abyśmy mogli natychmiast po otrzymaniu od Państwa wypełnionej ankiety rozpocząć naszą pracę. Taki system uznaliśmy za najskuteczniejszy i eliminujący ewentualne nieporozumienia.
 
Kolejnym krokiem po otrzymaniu przesyłki jest uważne przeczytanie zawartych w niej materiałów, zwłaszcza listu powitalnego, który wyjaśnia dalszą procedurę działania. W każdej przesyłce znajduje się ankieta, która jest merytoryczną podstawą naszej współpracy. Ankietę należy wypełnić i odesłać na adres naszego działu analiz. Wówczas zespół analityków będzie mógł rozpocząć pracę nad Państwa projektem. Bez tej ankiety nasi analitycy nic nie wiedzą o Państwa działalności i pomyśle na rozwój firmy, dlatego tak ważne jest jej dokładne wypełnienie i przesłanie.
 
Ponieważ płacili Państwo kurierowi, pieniądze w chwili zapłaty nie trafiły na nasze konto, a do ręki kuriera. Zostaną nam przekazane dopiero w kolejnych dniach. Usługa, za którą Państwo zapłacili również nie została jeszcze wykonana, ponieważ dopiero rozpoczęliśmy współpracę. A zatem, skoro nie otrzymaliśmy jeszcze Państwa płatności, a usługa nie została jeszcze wykonana, jedynym dokumentem, który możemy wystawić, jest faktura proforma. Każdemu naszemu Klientowi wystawiana jest faktura, ale dopiero wówczas, gdy wpłyną do nas pieniądze albo gdy zostanie wykonana usługa.
 
Po otrzymaniu dokumentów uprzejmie prosimy o ich wypełnienie i odesłanie na następujacy adres: ul. Biznesowa 8, 26-600 Radom z dopiskiem Dział Analiz. Co do zasady na tym etapie nie kontaktujemy się telefonicznie z klientem, pozostajemy natomiast do dyspozycji w razie wątpliwości lub pytań dotyczących wypełniania stosownych dokumentów.
 
Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z naszym specjalistą. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
 
Prosimy o odsyłanie wypełnionych dokumentów bezpośrednio do Działu Analiz, mieszczącego się w Radomiu pod adresem: ul. Biznesowa 8 26-600 Radom